Školský rok 2006/2007

Školský rok 2006/2007 sa začal 4. septembra 2006 slávnostným príhovorom riaditeľky školy Mgr. Eriky Pszotovej

I. trieda – 8 žiakov

1. ročník – 6 žiakov

2. ročník – 2 žiaci

Triedna učiteľka – Mgr. Petronela Baranovičová

II. trieda – 10 žiakov

3. ročník – 7 žiakov

4. ročník – 3 žiaci

Triedna učiteľka – Mgr. Erika Pszotová

V škole je zriadené 1 oddelenie školského klubu. Vychovávateľkami sú dočasne obidve učiteľky.

Zdravý úsmev              Naša škola v tomto roku podporuje projekt „zdravý úsmev“ a zapojili sa všetci žiaci školy. Zubná asistentka – p. Zacharová

Divadelné                   Dňa 12.9. 2006 zavítalo do našej školy divadielko ŽUŽU. Bábkové

Prestavenie                  postavičky formou rozprávky pomáhali deťom pochopiť význam čistenia zúbkov.

Turistický deň              Dňa 29. septembra sme pre žiakov zorganizovali turistický deň. Cieľom našej turistiky bolo Bradlo, kde sa žiaci zoznámili s krásami nášho regiónu, ktoré mohli vidieť z tohto miesta. Porozprávali sme si o osobnosti z našej histórie M.R. Štefánikovi.

Bábkové divadlo          Dňa 23. októbra k nám znovu zavítalo divadielko ŽUŽU a predviedlo nám bábkové predstavenie „MUZIKANTI“.

ŠKD – zmeny              Od 6. novembra v školskom klube je zamestnaná nová pani vychovávateľka p. Jana Bátová.

Výlet do Trnavy

a Hlohovca                  Dňa 16. novembra sme zorganizovali výchovno-vzdelávací výlet do Trnavy. Navštívili sme divadlo Jána Palárika a mali sme možnosť zhliadnúť divadelné predstavenie „PEKIELKO A ANJELÍNKA“. Bol to príbeh o malom čertíkovi, ktorý sa zamiloval do  krásy a dobra.

Z Trnavy sme išli do hvezdárne v Hlohovci.

Šikovné ruky našich

Babičiek                      Dňa 24.11 zavítali do našej školy babičky a dôchodkyne. V rámci hodiny pracovná výchova učili deti ručné práce (vyšívať, pliesť , háčkovať ).